Telefon: +36 88/560-610

    E-mail: ekmk@ekmk.hu

    Hírlevél feliratkozás

    További elérhetőségek

    Nyári olvasópályázatok eredményei

    Kedves Gyerekek!

    Mindenkinek gratulálunk az elért eredményéhez!

    Az első három  helyezést elért pályázó a jutalmát és az oklevelét, a többi résztvevő pedig az emléklapját a könyvtár nyitvatartási idejében átveheti 2021. november 12-éig.

    Vadadi Adrienn Leszel a padtársam

    Eredménylap -Vadadi Adrienn: Leszel a padtársam?

    SSZ. NÉV HELYEZÉS PONTSZÁM TELEPÜLÉS ISKOLA
    1. Édes Klára 1. 103 Veszprém Padányi Katolikus Iskola
    2. Marton Anna 2. 101 Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
    3. Illés Menyhért 3. 100 Ajka Fekete I. - Vörösmarty M. Ált. Iskola
    4. Gregosits Gábor 4. 99 Pápa Munkácsy Mihály N.N.Ny. Ált. Iskola
    5. Takács Lotti 5. 97 Pápa Munkácsy Mihály N.N.Ny. Ált. Iskola
    6. Kocsis Nóra 5. 97 Balatonfüred Református Általános Iskola
    7. Mesterházy Benett 5. 97 Pápa Munkácsy Mihály N.N.Ny. Ált. Iskola
    8. Simon Bertalan 5. 97 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    9. Rigó Zsombor 6. 95 Pápa Munkácsy Mihály N.N.Ny. Ált. Iskola
    10. Nedvesi Vivien 7. 94 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    11. Becze Anna 8. 94 Veszprém H. Botev Általános Iskola
    12. Pusztai Tamás Barnabás 9. 92 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    13. Ébner Júlia 10. 89 Veszprém Deák Frenc Általános Iskola
    14. Berkes-Szabó Levente Vajk 11. 88,5 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    15. Popovics Denisz 12. 87 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    16. Zsilinszky Barnabás 13. 80 Veszprém Padányi Katolikus Iskola
    17. Sümegi Dorka 13. 80 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola
    18. Baranyi Benita 14. 72 Veszprém Rózsa Úti Általános Iskola
    19. Polgár Viktória 15. 69 Bakonynána Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Általános Iskola

     

    Jeney Zoltán Rév Fülöp

    Eredménylap - Jeney Zoltán - Rév Fülöp
    SSZ. NÉV HELYEZÉS PONTSZÁM TELEPÜLÉS ISKOLA
    1. Marton Boglárka 1. 119 Veszprém Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola
    2. Kopeczky Luca  2. 117 Pápa Szent István Római Katolikus Általános Iskola
    3. Csóka Botond 3.  114 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    4. Hopotószki Csaba 4. 112,5 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    5. Hopotószki Bence 4. 112,5 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    6. Kőműves Anna 5. 112 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    7. Illés Szonja 6. 111,5 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    8. Waller Anna 7. 111 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    9. Waller Emma 7. 111 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    10. Horsa Petra Virág 7. 111 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    11. Morvai Johanna 8. 107 Veszprém Padányi Katolikus Iskola
    12. Bárány Álmos 8. 107 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    13. Pál-Ferenczi Panna 9. 102,5 Tapolca Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
    14. Popovics Emília 9. 102,5 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    15. Szekeres Adél 10. 101 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    16. Feil Milla Fruzsina 11. 99 Litér Litéri Református Általános Iskola
    17. Rozmán Dorka Anna 12. 97 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    18. Varga Zalán Mihály 13.  96,5 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    19. Vándornyik Ádám Alex 14. 92 Veszprém Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
    20. Kötél- Kovács Márton 15. 90 Balatonfüred Balatonfüredi Református Általános Iskola és Óvoda
    21. Kőrösparti Sebestyén 16. 80,5 Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
    22. Bíró Hanna Sára 17. 72 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
    23. Nagy Kristóf 18. 47 Bakonynána Bakonynánai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

     

    Berg Judit Kertész Erzsébet A négy madár titka

    Eredménylap -Berg Judit-Kertész Erzsi  - A négy madát titka

    SSZ. NÉV HELYEZÉS PONTSZÁM TELEPÜLÉS ISKOLA
    1. Marton Zoltán 1. 139 Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
    2. Horváth Mária 1. 139 Csögle Csöglei Általános Iskola
    3. Lakó Nándor  2. 138 Veszprém Padányi Katolikus Iskola
    4. Longhi Elizabeth 3. 137 Ajka Ajkai Bródiy Imre Gimnázium
    5. Kopeczky Bence 4. 136 Pápa Szent István Róm. Kat Általános Iskola
    6. Feil Dorka Boróka 5. 132 Litér Litéri Református Általános Iskola
    7. Bíró Ingrid 5. 132 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    8. Rozmán Bence 6. 131 Ajka Ajkai Bródiy Imre Gimnázium
    9. Cseh Richárd 6. 131 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    10. Király Eszter Liliom 6. 131 Veszprém Rózsa Úti Általános Iskola
    11. Cseh Zoltán 7. 130 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    12. Tóth Krisztián 8. 105 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    13. Orbán Vanessza 9. 104 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    14. Tóth Melissza 10. 91 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
    15. Hornyacsek Kira 11 50 Bakonynána Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola

     

     

    Cookie tájékoztató

    Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, továbbá a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

    Tisztelt Olvasóink! Üdvözöljük Önöket megújult honlapunkon!
    Toggle Bar
    Nincs még fiókja? Regisztráljon!

    Lépjen be a fiókjába